Transport drogowy – tylko z nami!

Zainteresowała Państwa oferta naszych usług transportowych? Chcą Państwo przeprowadzić roboty ziemne na terenie swojej posesji, korzystając z pomocy doświadczonych profesjonalistów? A może szukają Państwo firmy oferującej wynajem koparki w atrakcyjnej cenie? W każdej z tych kwestii można na nas polegać! Ciężarowy transport drogowy i roboty ziemne to nasza domena. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wynajem sprzętu budowlanego

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług w przystępnej cenie, dlatego nie zawyżamy kosztów wynajmu sprzętu budowlanego. Chcemy, by doskonalej jakości maszyny były w zasięgu każdego klienta.

Mapa dojazdu:

Formularz kontaktowy:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.trans-nakonieczny.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRANSPORT CIĘŻAROWY LESZEK NAKONIECZNY, 58-400 Kamienna Góra, Janiszów 30 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem nakonieczny-transport@wp.pl , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych. Obowiązek informacyjny

Kontakt z firmą transportową

Leszek Nakonieczny. Transport Ciężarowy
Janiszów 30, 58-400 Kamienna Góra

Tel.: 75 744 74 63; Tel. kom.: 602 593 551
E-mail: nakonieczny-transport@wp.pl

rzetelna-firma

 

Starter